lamello_101800desd
lamello_101800desd_2
lamello_101800desd_3
lamello_101800desd_4
lamello_101800desd_5
lamello_101800desd_6
lamello_101800desd_7
lamello_101800desd_8
lamello_101800desd_9
lamello_101800desd_10
lamello_101800desd_11
lamello_101800desd_12
lamello_101800desd_13
lamello_101800desd_14
lamello_101800desd
lamello_101800desd_2
lamello_101800desd_3
lamello_101800desd_4
lamello_101800desd_5
lamello_101800desd_6
lamello_101800desd_7
lamello_101800desd_8
lamello_101800desd_9
lamello_101800desd_10
lamello_101800desd_11
lamello_101800desd_12
lamello_101800desd_13
lamello_101800desd_14
LAMELLO Zeta P2 18V accu-groeffreesmachine in systainer (zonder accu en lader) - 101800DESD
 1.718,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 22/05/2026
set
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 22/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • Draadloze groeffreesmachine voor de productie van de vormvaste groef van het P-System
  • Extreem snelle, tijdbesparende verbindingsmethode - Frezen. Verbinden. Afgewerkt.
  • Maximale bewegingsvrijheid in de fabriek of op de bouwplaats
  • Groot assortiment verbinders voor verschillende toepassingen
  • Dezelfde toepassingsvoordelen als het bekende Lamello systeem met houten lamellen
Toepassingen
  • Productie van P-System-groeven in de meubelbouw, interieurbouw of winkelinrichting
  • Snelle lijmhulp voor veel hoekverbindingen van houtmaterialen
  • Productie van objecten met verschillende hoeken, met een korte voorbereidingstijd
  • Snelle bouw van prototypen in CNC-productiebedrijven
  • Even efficiënt en precies op de bouwplaats als in de werkplaats
Eigenschappen
  • Snelle verbinding: Extreem snelle verbinding met een Zeta P-2 accu machine
  • Stabiliserende aanslaghoek: Maak snel en nauwkeurig hoekverbindingen zonder vooraf te markeren
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Type groeffreesmachine: Lamellenfreesmachine
  • UN-code: Niet van toepassing
  • Aantal meegeleverde accu's: 0
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: LAMELLO
  • EAN: 7640348846941
  • Artikelnummer leverancier: LAMELLO 101800DESD
Accuspanning
18 V
Type groeffreesmachine
Lamellenfreesmachine
Un-code
Niet van toepassing
Aantal meegeleverde accu's
0
Geluidsvermogensniveau
90 dB
Diameter zijgaten
M4 mm
Snijder opzetstuk
Geschroefd
Maximale bewerkingsdiepte
20 mm
Hand-arm zwaaien
0.7 m/s2
Diameter mesnaaf
22 mm
Spanning
18 V
Toerental
9000 min -1
Productgewicht
3.100 kg
Geluidsdrukniveau
79 dB
Beschermingsklasse
III
Secundaire gaten steekcirkeldiameter
36 mm